Přihlásit / Registrace

Rozhovor s výkonným ředitelem společnosti Ing. Michalem Sirovátkou

Proč se Sekurkon zaměřuje právě na odborné semináře?
Souvisí to se skutečností, že se v rámci naší skupiny Com4In Group zaměřujeme na stavebnictví, strojírenství a energetiku, takže máme přehled o tom, co který obor aktuálně potřebuje vzdělávat. Zároveň se dost často mění legislativní prostředí a společnosti se potřebují na tuto změnu rychle připravit.
Znamená to, že s měkkými dovednostmi nechcete mít nic společného?
Měkké dovednosti školí mnoho společností na trhu od fyzických osob až po velké společnosti. Od revoluce se do zaměstnanců vštěpuje, co je time management, co vyjednávání, co motivace apod. Když si vezmete, že tito lidé od revoluce prošli více zaměstnání a všude se jim dostalo tohoto měkkého tornáda, tak už z toho musí být trochu přeškolení. Druhou věcí je, že boom školení měkkých dovedností přišel s evropskými fondy. Školení měkkých dovedností se a priori nevyhýbáme, např. u dlouholetých klientů jako doplněk k odbornému balíčku, ale ani je popravdě záměrně sami nevyhledáváme.
Když se na vás obrátí personální ředitel firmy řekněme z průmyslu nebo stavebnictví, co vše mu můžete nabídnout?
Rozdělil bych to na dvě roviny – tuzemskou a zahraniční. V rámci ČR mu můžeme nabídnout odborné vzdělávání v rámci oborů, které jsem vyjmenoval v první odpovědi, tedy stavebnictví, strojírenství a energetiku plus legislativu, která tyto obory ovlivňuje. Může to být např. odborný seminář na svařování kolejových vozidel, školení FIDIC nebo Technický dozor investora. U legislativních seminářů je to např. Stavební zákon nebo Zákon o veřejných zakázkách z pohledu dodavatele nebo zadavatele.
Druhou skupinou je rovina zahraniční. Projdeme s personálním ředitelem různé divize společnosti a pozice. My pak v rámci celého světa vytipujeme např. 100 akcí – seminářů, veletrhů, konferencí a klient si vybere, co ho zajímá. Naše společnost pak za dohodnutý poplatek zajistí vše od letenek, ubytování, vstupů, sborníku až po průvodce.
Celý rozhovor naleznete zde

 

 

Doporučujeme
Nové akce


Naši partneři

© 2020 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů