Přihlásit

JUDr. Miroslav Frýdek

Frýdek Miroslav

Absolvent Právnické fakulty Masarykovy univerzity a Filosofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.
V minulosti pracoval na Ústavním soudu ČR. Absolvoval stáž u Trestního kolegia Nejvyššího soudu ČR. V současné době pracuje jako vysokoškolský učitel na Právnické a Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, dále je lektorem modulů Občanské právo a Římské právo na BIBS, a.s. a působí jako právník v oddělení justice, migrace a financí Kanceláře veřejného ochránce práv. Je zakládajícím členem The European Society for History of Law. Absolvoval vědecké a pedagogické pobyty v Max Planck Institut Frankfurt nad Mohanem a na Právnické fakultě Univerzity P. J. Šafárika v Košicích. V široké míře se podílí na grantové činnosti.  
Je autorem nebo spoluautorem více jak 60 monografií, učebnic, skript studií a odborných článků a řady recenzí v tuzemských a zahraničních odborných periodicích.

Lektoruje tyto semináře:

Zpět na seznam lektorů »

Doporučujeme
Nové akce


Naši partneři

© 2022 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů