Přihlásit

doc. Ing. Vladimír Kočí, Ph.D.

Kočí Vladimír

Vladimír Kočí působí jako docent na Vysoké škole chemicko – technologické v Praze. Dále pravidelně přednáší na ČVUT Praha a na Karlově Univerzitě. Vladimír Kočí je předsedou rady Centra environmentálních prohlášení (www.cendec.cz), vede LCA studio (www.lcastudio.cz) a působí jako odborný posuzovatel pro Český institut pro akreditaci, o.p.s.
Ve své praxi se zaměřuje na studie životního cyklu LCA a environmentální prohlášení o produktu EPD velkých průmyslových podniků v oblasti chemických, materiálových i energetických výrob, ale řeší i vědeckovýzkumné projekty v oblasti LCA odpadového hospodářství, vodního hospodářství, dekontaminací a starých ekologických zátěží. Vypracoval studie životního cyklu pro takové organizace, jako jsou například Spolchemie, Veolia, Holcim, Heluz, Fatra, NWR, TECHO, ČEZ a další.
Vladimír Kočí je autorem monografie Posuzování životního cyklu LCA (vydal Ekomonitor) a vedoucím autorského kolektivu publikace LCA a EPD stavebních materiálů (vydala CZGBC). Dále je autorem řady publikací v recenzovaných i mezinárodních impaktovaných časopisech.

Lektoruje tyto semináře:

Zpět na seznam lektorů »

Doporučujeme
Nové akce


Naši partneři

© 2022 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů