Přihlásit

Ing. Ivona Klabouchová

Klabouchová Ivona

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Po ukončení studia pracovala deset let v celní správě Československé a poté České republiky. Během svého působení v celní správě se specializovala zejména na problematiku celního tarifu a původu zboží. Čtyři roky řídila odbor celní politiky a celního tarifu na Generálním ředitelství cel. Absolvovala řadu kurzů, včetně kurzu obchodní politiky ve Světové obchodní organizaci (WTO), podílela se na sjednávání mezinárodních preferenčních dohod a účastnila se řady mnohostranných jednání v rámci WTO, Světové celní organizace (WCO) a EU. Působila jako lektorka v systému vzdělávání celní správy i v kurzech pro obchodní veřejnost.
Poté poskytovala více než deset let poradenské služby v jedné ze společností tzv. „velké čtyřky". Zabývala se celním plánováním a praktickým řešením dovozních a vývozních transakcí v mnoha výrobních společnostech, nejčastěji z oblasti automobilového průmyslu. Mezi její klienty patřily i významné distribuční a logistické společnosti.
Od roku 2012 zúročuje své zkušenosti ve společnosti Celní poradenství s.r.o. Kromě poradenství se věnuje přednáškové činnosti a publikuje v ekonomickém tisku.

Lektoruje tyto semináře:

Zpět na seznam lektorů »

Doporučujeme
Nové akce


Naši partneři

© 2022 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů