Přihlásit

Mgr. Jakub Joska

Joska Jakub

Ve své praxi se Jakub Joska dlouhodobě specializuje na finanční právo, právo veřejných zakázek a procesní právo.
V oblasti finančního práva se Jakub Joska zaměřuje především na právo kolektivního investování. Od roku 2006 se významně podílel zejména na reálném rozvoji sektoru non UCITS fondů v České republice.
Jakub Joska patří v oblasti fondů kvalifikovaných investorů a jejich správců k odborníkům s největšími praktickými zkušenostmi. Založil čtyři investiční společnosti, více jak dvacet podílových fondů a téměř třicet investičních fondů. Od roku 2009, kdy jako první po změně legislativního rámce úspěšně provedl přeměnu investičního fondu formou rozdělení odštěpením sloučením, uskutečnil přesuny aktiv v rámci fondů kolektivního investování v celkové hodnotě přesahující 10 mld. Kč. Právní služby Jakuba Josky přitom využívá či využilo 9 investičních společností (z celkového počtu 21).
Díky svým praktickým zkušenostem s fondy kolektivního investování byl Jakub Joska jmenován členem dozorčí rady obecně prospěšné společnosti Czech Republic for Finance (www.crff.cz), jejímž cílem je rozvoj České republiky jako fondového centra. Jakub Joska se dlouhodobě účastnil aktivit Asociace pro kapitálový trh České republiky (AKAT ČR).

Lektoruje tyto semináře:

Zpět na seznam lektorů »

Doporučujeme
Nové akce


Naši partneři

© 2022 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů