Přihlásit

Ing. Jana Königová

Königová Jana

Vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, Fakulta chemicko-inženýrská. 
Zkušenosti: ve výkonu státní správy na úseku odpadového hospodářství na krajské úrovni MHMP – OŽP; metodické vedení zaměstnanců MČ v Praze, školení a kontrolní činnost na úseku odpadového hospodářství; od roku 2002 odpadový hospodář ve FN v Motole, VFN v Praze; ekolog, odpadový hospodář a interní auditor EMS (ISO 14:001) TK GALVANOSERVIS s. r. o; konzultační a poradenská činnost v oblasti životního prostředí např. Zentiva, k.s., GECO, a.s., PULCO a.s., Ekosa Praha s.r.o., Auto Štěpánek, a.s., PTC , DS Pyšely, KÚ Pardubického kraje atd.; zajišťuje školení v oblasti podnikové ekologie ve spolupráci s UniConsulting s.r.o., Jídelny.cz, s.r.o.; spolupracuje na vnějším připomínkovém řízení nových předpisů MŽP.

Kvalifikace: Zvláštní odborná způsobilost na úseku odpadového hospodářství (IMS, 2000); Specializačního studium „Nové zákony k ochraně životního prostředí", Právnická fakulta UK, 2002); Manager a interní auditor kvality (CITELLUS 2007); Manager a interní auditor EMS (CERT 2007); Manager Udržitelné spotřeby a výroby (ENVIROS 2008).

Lektoruje tyto semináře:

Zpět na seznam lektorů »

Doporučujeme
Nové akce


Naši partneři

© 2022 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů