Přihlásit

doc. Ing. Karel Kolář, CSc.

Kolář Karel

Vědecký pracovník a vedoucí odborných akreditovaných laboratoří Experimentálního centra Fakulty stavební ČVUT v Praze, vědecký pracovník Experimentálního oddělení Kloknerova ústavu ČVUT v Praze. Přednáší předmět Materiály a technologie pro rekonstrukce v doktorandském studiu v Kloknerově ústavu ČVUT v Praze a předmět Materiálové inženýrství v doktorandském studiu na Stavební fakultě ČVUT v Praze.
Specializuje se na hodnocení stavebních materiálů a konstrukcí, aplikaci speciálních hmot pro extrémně namáhané konstrukce, technologii betonu, maltových směsí a sanačních omítek, korozi stavebních hmot, zkoušky stavebních hmot a konstrukcí in situ a v laboratoři, diagnostiku stavebních konstrukcí. Je autorem a spoluautorem více než 150 odborných publikací a spoluautorem více než 40 autorských osvědčení a patentů v oblasti speciálních pojiv, přísad, technologií a cementových kompozitů, z toho 10 zahraničních (USA, Kanada, Japonsko, Francie, Švédsko, SRN).

Lektoruje tyto semináře:

Zpět na seznam lektorů »

Doporučujeme
Nové akce


Naši partneři

© 2022 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů