Přihlásit

Jaroslav Nechyba

Ředitel odboru Koncepce BIM v České agentuře pro standardizaci (ČAS).

Tento odbor agentury ČAS je pověřen ministrem průmyslu a obchodu realizací celé řady odborných opatření z vládou schválené Koncepce zavedení BIM v ČR, na jejíž vytvoření jsem se z pozice místopředsedy Odborné rady pro BIM (CzBIM) i osobně spolupodílel. Právě výzva realizace čtyřletého plánu zavedení BIM do široké praxe mě vedla po 27 letech opustit pozice ředitele a spolumajitele firmy Callida, s.r.o.

V rámci své pracovní činnosti mám zkušenosti se stavebními procesy a správou informací více jak 25 let. BIM je v portfoliu mojí činnosti od roku 2013, kdy jsme podepsali partnerskou smlouvu s americkou společností Viewpoint (její anglickou složkou). Tato společnost dlouhodobě (od roku 1999) vyvíjí, dodává a implementuje systémy pro spolupráci a správu informací k projektům. Tato spolupráce mi umožnila detailní přístup k velmi zajímavému know-how a zkušenostem, které jsou inspirací pro aplikaci nových procesů v souvislosti s metodou BIM pro české prostředí.

Lektoruje tyto semináře:

Zpět na seznam lektorů »

Doporučujeme
Nové akce


Naši partneři

© 2022 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů