Přihlásit / Registrace

Kybernetická bezpečnost v průmyslu a energetice

Dle domluvy
Dle potřeby zákazníka

Kód akce: 99595
Cena od: ? bez DPH

Kybernetická bezpečnost v průmyslu a energetice

Společnost SEKURKON s.r.o. působí na trhu v oblasti vzdělávání již od roku 1990. Od samého začátku je naší hlavní náplní pořádání odborných seminářů a konferencí. Rovněž nabízíme přípravu seminářů "na klíč" a konferencí "na míru". Neustále prohlubujeme orientaci na konkrétní potřeby zákazníků a nabízíme vzdělávání ušité na míru každému z nich. Prestiž a úroveň našich vzdělávacích akcí zvyšujeme výběrem kvalitních lektorů z řad odborníků z akademické sféry, tvůrců legislativních norem, pracovníků správních orgánů a odborníků z praxe.

Naše společnost je akreditovaná u Ministerstva vnitra ČR jako vzdělávací instituce - číslo akreditace AK/I-6/2018.

Aktuálním tématem je v současnosti kybernetická bezpečnost v průmyslu a energetice. Vytvořili jsme unikátní výukový plán, jenž je nastavený pro firmy, kterých se problematika týká a pomáhá jim vyhovět požadavkům Zákona o kybernetické bezpečnosti, případně se připravit na získávání certifikací typu ISO apod. V letošním roce 2020 jsme zahájili interní vzdělávání ve společnostech.

Účelem vzdělávání je zlepšit orientaci zaměstnanců pracujících v podnicích, které jsou kritickými místy kybernetické infrastruktury dle zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a změn v zákoně č.205/2015 Sb. a vyhlášky NBÚ č. 82/2018 Sb., v bezpečnostních opatřeních, kybernetických bezpečnostních incidentech, reaktivních opatřeních a o stanovení náležitostí podání v oblasti kybernetické bezpečnosti (vyhláška o kybernetické bezpečnosti), přičemž zohledňuje také ostatní související platné právní předpisy týkající se dané problematiky.

Nedávné kybernetické útoky a další pokusy o ně vyvolávají potřebu vzdělávat průběžně klíčové pracovníky ve struktuře firmy, kteří mohou uvnitř firmy školit další pracovníky. Dá se říct, že tato oblast je prakticky nechráněná a útoky se budou určitě stupňovat. Velké společnosti již do podmínek svých výběrových řízení zadávají povinnost dodavatelů řídit se kybernetickým zákonem a zajišťovat průběžné školení svých pracovníků.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Doporučujeme
Akci připravuje


Naši partneři

© 2020 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů