Přihlásit / Registrace

KONFERENCE DOZOROVÁNÍ 2020

27. února 2020
Orea Hotel Voroněž Brno, Křížkovského 458/47, Brno

Kód akce: 99582
Cena od: 3.700Kč bez DPH

Konference_Dozorovani_logo_2020_krivky

Připravujeme pro Vás již třetí ročník Konference dozorování dopravních staveb - tentokrát s podtitulem investorské projektové řízení a správa zakázky. Srdečně na konferenci zveme všechny účastníky za konzultanty – technické dozory, investory – referenty, kteří mají na starost veřejné zakázky pro TDI a správu zakázek, a to jak pro zakázky Ředitelství silnic a dálnic, tak pro zakázky krajské nebo městské.

V rámci programu vytvoříme prostor diskusi o investorském projektovém řízení dopravních staveb obecně, o změnách přístupu správy staveb, o nutnosti a prospěšnosti standardizace našeho oboru a v neposlední řadě i o nezbytnosti modernizace, ať již jde o digitalizaci nebo automatizaci procesů a činností. To vše jsou trendy pro nadcházející roky.

Více informací se dozvíte na stránkách akce:

http://konferencedozorovani.cz/

Doporučujeme
Akci připravuje


Naši partneři

© 2020 SEKURKON s.r.o., se sídlem Starobělská 1133/5, Zábřeh, 700 30 Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 38944, Identifikační číslo: 29301998  |  Design by MD Communications, developed by Plugo.cz - tvorba www stránek

Ochrana osobních údajů